Mogilno

Mogilno wybrało Operatora

News Szóstego maja w sali USC w Urzędzie Miejskim odbyło się drugie spotkanie konsultacyjne w ramach projektu PZU Trasy Zdrowia, w którym wzięło udział 17 osób

Wśród uczestników byli przedstawiciele różnych organizacji społecznych i instytucji, m.in. przedstawiciele Uniwersytetu III Wieku, Stowarzyszenia „Wspólna Droga” z Marcinkowa, Mogilno Sport Sp. z o.o., Fundacji „Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego”, Mogileńskiego Domu Kultury, Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli oraz uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielem.

W wyniku wszystkich spotkań i konsultacji, które odbyły się do tej pory, uzgodniono, że mini kompleks rekreacyjno-sportowy będzie zlokalizowany na terenie lasu w Szerzawach. Ponadto na spotkaniu dyskutowano o pomysłach wykorzystania Trasy. Żeby zrealizować plan animacji w całości należy wypracować 100 godzin zajęć sportowych we wskazanej lokalizacji.

Podczas spotkania wybrano również Operatora Lokalnego, który będzie odpowiedzialny za realizację planu animacji na Trasie. Będzie to Mogilno Sport Sp. z o.o. reprezentowana przez p. Karola Kaźmierczaka.

Dzień po warsztacie odbyło się spotkanie z p. Małgorzatą Źrałką ze Stowarzyszenia Wspólna Droga w Marcinkowie oraz z lokalnym instruktorem sportowym w celu omówienia pomysłów animacji. W ciągu kilku najbliższych dni odbędą się dalsze spotkania konsultacyjne mające na celu wypracowanie odpowiedniego planu wykorzystania Trasy.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Mogilno

XIII Zlot im. ks. Piotra Wawrzyniaka

W dniach 13-15 listopada br. w mogileńskim gimnazjum miał miejsce Zlot Drużyn Gimnazjalnych im. ks. Piotra Wawrzyniaka. W ramach zlotu odbył się marsz na orientację, bieg patrolowy oraz konkursy...

Czytaj więcej