Myszków

Myszków wybrał przebieg Trasy

News W dniu 8 maja, w piątkowe popołudnie, zebrała się grupa mieszkańców Myszkowa w celu dokonania wyboru przebiegu "PZU Trasy Zdrowia". Lokalizacja została uzgodniona jednomyślnie, z prezentacją szeregu jej zalet wypracowanych metodą burzy mózgów. Osoby biorące udział w warsztatach reprezentowały partnera Gminy Myszków w realizacji projektu - stowarzyszenie promujące aktywność i rekreację, Uniwersytet Trzeciego Wieku, aktywność amatorską, ZHP Chorągiew Śląską Hufiec Ziemi Myszkowskiej i gimnazja. Postawa zebranych była wyraźnie entuzjastyczna i już planowano, we własnym zakresie, pierwsze wydarzenia, które będą odbywały się na terenie, przez który "PZU Trasa Zdrowia" będzie przebiegała. 


Trasa biegnie bardzo malowniczym terenem leśnym połączonym z groblami, co dodaje jej uroku i tworzy wyjątkową atmosferę ścieżki. Następne spotkanie będzie miało miejsce 14 maja na trasie, dzięki czemu każdy z uczestników będzie miał udział w decydowaniu gdzie będą umiejscowione przyrządy do ćwiczeń.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Myszków

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej