Sianów

Ponad 50 osób na Planowanej trasie zdrowia PZU!

News 8 maja, w piątkowe popołudnie, ponad 50 mieszkańców Sianowa zainteresowanych utworzeniem PZU Trasy Zdrowia na terenie pobliskiego Kłosu spotkało się w celu zapoznania się z proponowaną przez samorząd, Nadleśnictwo Karnieszewice i organizacje pozarządowe Trasy, na której w przyszłości planuje się organizację licznych imprez i spotkań międzypokoleniowych.

Na starcie proponowanej Trasy pojawili się przedstawiciele wszystkich pokoleń, m.in. środowisk uczniowskich (dzieci oraz nauczyciele), grupa aktywnych seniorów, miłośników kolarstwa, członkowie Komisji Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Sianowie, przedstawiciele samorządu oraz partnerów promujących utworzenie Trasy Zdrowia PZU w Sianowie. Uczestnicy zapoznali się z Trasą wędrując pieszo, z kijkami i na rowerach. 

Wędrówka owocowała w nowe pomysły i inicjatywy na przyszłość, takie jak nocne biegi i rajdy. Społeczność Sianowa od początku konkursu bierze czynny udział w kreowaniu koncepcji trasy. Mieszkańcy angażują się biorąc udział w konkursach, m.in. seniorzy w konkursie plastycznym. Trasa zdrowia już od kilku tygodni jest licznie uczęszczana przez mieszkańców Sianowa i okolicznych miejscowości, brakuje więc tylko przyrządów do ćwiczeń!

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Sianów

Wracamy do formuły rekreacyjnych wspólnych biegów....

Czytaj więcej

12 września wyjątkowo spotkamy się na Sianowskiej 5 na 1 edycji wyścigu, który zostanie zorganizowany w 2 kategoriach: mężczyźni oraz kobiety. Dla zdobywców I-III miejsc przewidujemy nagrody ...

Czytaj więcej