Myszków

W Myszkowie już ćwiczymy

News Gmina Myszków stara się o zrealizowanie projektu „PZU Trasy Zdrowia” i już zaczęła ćwiczyć tak, aby przygotować się do korzystania z Trasy.

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Myszkowie wzięli udział w plenerowej gimnastyce. Wykorzystano napotkane drzewa, barierki na mostku i własną sprawność. Zapał i piękna pogoda dopingowały aktywność. W trakcie zorganizowanych zajęć uczniom prezentowano przyrządy jakie udostępnia „PZU Trasa Zdrowia” oraz zapoznano jak ćwiczy się z wykorzystaniem równowagi i ciężaru własnego ciała, podobnie jak na instalacjach oferowanych przez Trasę, która ma szansę w Myszkowie powstać. 

Szkoła reprezentowana przez uczniów znajduje się w pobliżu wybranego na warsztatach przebiegu „PZU Trasy Zdrowia”, jej uczniowie są zatem zadeklarowanymi użytkownikami Trasy. Po ukończeniu gimnastyki ubytek kalorii uzupełniono słodkimi upominkami.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Myszków

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej