Łeba

W Łebie konkursowo!

News W ramach promocji powstania Trasy Zdrowia w Szkole Podstawowej został ogłoszony konkurs plastyczny pn. „Ruch to zdrowie” promującym zdrowy styl życia. W konkursie brało udział łącznie 73 uczniów klas I – VI. Komisja w składzie: Jabłkowska Ilona, Stawrosiejko Maryla, Pająk Jolanta, Świętek Bożena, Stasiak Mariola wybrała laureatów konkursu:

w kategorii klas I – III:
I miejsce – Marysia Pawlak (IIIa) oraz Paulina Łętowska (III a)
II miejsce – Nadia Mazurek (I a) oraz Kuba Kaczmarek (II b)
III miejsce – Julia Hachaj (I a) oraz Wiktoria Podolak (II b)
Wyróżnienia: Małgosia Marzec (I a), Wiktor Boborycki (III a), Adam Beyer (II a)

w  kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Oliwia Peta (IV b)
II miejsce – Wiktoria Kijaczko (VI a) oraz Wiktoria Bieniek (V a)
III miejsce – Zofia Specjalska (V a) oraz Jakub Kulesza (IV a)
Wyróżnienia: Ola Krauz (Va), Jakub Beczyczko (Va), Kacper Chołys (IVa),  Wojtek Piasecki (Va)

Zdrowy styl życia szkoła wpaja podczas lekcji wychowawczych, teatrzyków profilaktycznych, programów  „Postaw na rodzinę”, Trzeźwy umysł”. Dlatego też w ramach podsumowania akcji promującej zdrowy styl życia w powiązaniu z procesem tworzenia PZU Trasy Zdrowia w Łebie przygotowana została prezentacja.

W ramach akcji promocyjnej związanej z powstaniem PZU Trasy Zdrowia w Łebie został zorganizowany konkurs fotograficzny pod hasłem "W którym miejscu widziałbyś urządzenie Trasy Zdrowia PZU?". Został on zorganizowany przez Polski Związek Wędkarski Koło w Łebie. Laureatami konkursu zostali: Dominik Kołodziejski i Alicja Kołodziejska. 

Wszystkie akcje promocyjne, konkursy i wszelkie inne działania były ze sobą skoordynowane i miały na celu poznanie propozycji i oczekiwań różnych grup społecznych w różnych kategoriach wiekowych dotyczących powstania PZU Trasy Zdrowia i rozmieszczenia na niej urządzeń. Podsumowując aktywną akcję promocyjno – informacyjną należy zauważyć, że zarówno dzieci biorące udział w konkursie, społeczność szkolna, władze miejskie, organizacje pozarządowe, seniorzy i wszyscy pozostali mieszkańcy aktywnie biorący udział w warsztatach konsultacyjnych mieli wspólny pomysł na powstanie trasy. Zgodnie też doprecyzowali miejsce i rozmieszczenie urządzeń. Świadczy to o tym, że powstanie PZU Trasy Zdrowia w Łebie jest wspólnym przedsięwzięciem, które jest adresowany do każdego mieszkańca Łeby – bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. Jest również atrakcją turystyczną na gości odwiedzających miasto.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Łeba

Wesoła rywalizacja sportowa podczas Otwarcia PZU Trasy Zdrowia! ...

Czytaj więcej

W Łebie konkursowo!

W ramach promocji powstania Trasy Zdrowia w Szkole Podstawowej został ogłoszony konkurs plastyczny pn. „Ruch to zdrowie” promującym zdrowy styl życia. W konkursie brało udział łącznie 73 ...

Czytaj więcej