Braniewo

Braniewianie walczą do samego końca

News Braniewianie nieustannie walczą o PZU Trasę Zdrowia w swojej gminie. Niemal każdego dnia promują i rozpowszechniają ideę budowy Trasy, pokazując, jak bardzo im na niej zależy.

Basen centrum w obrębie Tras Zdrowia PZU - to tu zlokalizowane są start i meta. Miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem. Niedawno odwiedził je Wicemarszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego pan Jacek Protas. Podczas wizyty dowiedział się on o inicjatywie i nie omieszkał napisać o niej na swoim Facebooku.

Klub Zdrowego Stylu Życia sprawdził Trasę pokonując ją w rytmie ZUMBY. Stajnia Braniewo promowała PZU TRASĘ ZDROWIA w siodle z hasłem „ Trasa Zdrowia i dla jeźdźca i dla konia”. Starania mieszkańców wspierała też aktywnie braniewska straż pożarna. Do tego teren przeznaczony pod budowę Trasy odwiedzają wycieczki szkolne i przedszkolne.

19 maja spotkali się liderzy organizacji pozarządowych, szefowie lokalnych placówek, aktywne osoby zainteresowane projektem. Wszystko by opracować plan działania w obrębie PZU Trasach  Zdrowia. Podczas spotkania wybrano lidera/ operatora, opracowano przebieg działań animacyjnych i promocyjnych w obrębie realizowanego zadania. Duże zaangażowanie i aktywność społeczna świadczą o tym, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Braniewo