Gorlice

W Gorlicach zakończyły się konsultacje

News 19 maja br. w Gorlicach zakończył się cykl warsztatów konsultacyjnych w sprawie realizacji PZU Trasy Zdrowia. W ostatnim spotkaniu uczestniczyło ponad 40 osób a w jego trakcie przedstawione zostały propozycje animacji, które będą odbywać się na gorlickiej Trasie po zakończeniu jej budowy.

Propozycje konkretnych działań realizowanych pod okiem wykwalifikowanych trenerów i animatorów sportu przedstawiła Katarzyna Wantuch ze Spółdzielni Socjalnej „Enter@” (Operator Lokalny trasy) oraz Łukasz Brzeziański – Animator Sportu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gorlicach i trener GKS Glinik Gorlice. Uczestnicy warsztatów aktywnie włączali się w dyskusję wyrażając swoją opinię na temat przedstawionych propozycji a także uzupełniając je swoimi pomysłami. 

Plan animacji, który powstał na wtorkowym spotkaniu w Gorlicach zostanie dopracowany przez Spółdzielnię „Enter@” i Biuro Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego i przesłany do Fundacji V4Sport koordynującej Program PZU Trasy Zdrowia. 26 maja br. na stronie internetowej www.pzutrasyzdrowia.pl powinny zostać ogłoszone wyniki ostatecznej oceny, czyli dowiemy się czy miasto Gorlice znalazło się w finałowej trzydziestce gmin, w których w tym roku powstaną PZU Trasy Zdrowia. 

Trzymamy kciuki za PZU Trasę Zdrowia w Gorlicach!

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Gorlice

Tak o Trasę walczą w Gorlicach

Dlaczego PZU Trasa Zdrowia jest potrzebna seniorom i osobom młodym? Jak taką Trasę wyobrażają sobie przedszkolaki? Tego wszystkiego dowiecie się z filmiku promocyjnego stworzonego przez Gorlicza...

Czytaj więcej