Dobre Miasto

Aktywne działania w Dobrym Mieście

News W środę, 19 maja br., aktywni mieszkańcy Dobrego Miasta (przedstawiciele różnych środowisk społecznych) spotkali się na Stadionie Miejskim, celem zrealizowania „dobromiejskiego czynu społecznego”. W miejscu, w którym to właśnie mieszkańcy podczas organizowanych warsztatów wybrali lokalizację trasy PZU Trasy Zdrowia.

Dobra energia, dobra praca, dobry sprzęt i dobra pogoda nam dopisała, dzięki czemu na Stadionie zebrało się ok. 100 aktywnych przedstawicieli z Dobrego Miasta. Od kilkuletnich brzdąców, z trudem ciągnących kilkukrotnie większe od nich gałęzie, uśmiechniętych urzędników miasta, piłkarzy DKS, którzy pod okiem swego trenera, rzucali się na każdą, świeżo ściętą gałąź, niesamowicie zgraną i posiadającą entuzjazm grupę Stowarzyszenia Pozytywnych, pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej, aż po strażaków OSP.

Wspólnymi siłami, czyniąc „czyn społeczny” dobromieszczanie wstępnie przygotowali już sobie teren pod „PZU Trasę Zdrowia dla Dobrego Miasta”. Wkrótce spotykamy się ponownie, aby kontynuować nasze rozpoczęte prace przy budowie Trasy Zdrowia.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Dobre Miasto

Aktywne działania w Dobrym Mieście

W środę, 19 maja br., aktywni mieszkańcy Dobrego Miasta (przedstawiciele różnych środowisk społecznych) spotkali się na Stadionie Miejskim, celem zrealizowania „dobromiejskiego czynu społec...

Czytaj więcej

Dobre Miasto ma już animatora

W piątek 8 maja 2015 r. w Dobrym Mieście w Szkole Podstawowej Nr 2 odbyły się II warsztaty społeczne PZU Trasy Zdrowia. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Szkół i Przedszkoli, Urzędu ...

Czytaj więcej