Lelów

Wizja lokalna w Lelowie

News We wtorek 10.06.2014 roku mieszkańcy Lelowa spotkali się na II konsultacjach społecznych. Wcześniej przedstawiciele obywateli Gminy wraz z moderatorem dokonali wizji lokalnej wybranej trasy.

Podziwiając uroki przyrody, przecudne pejzaże, odgłosy natury maszerowali przyszłą trasą. Wtorkowe warsztaty zaowocowały wyborem operatora oraz rozpoczęciem pracy nad planem działania i animacji na przyszłej trasie.

Zaangażowanie społeczności lokalnej jest ogromne, czego dowodem jest przybycie na warsztaty przedstawicieli różnych organizacji. Z niecierpliwością czekamy na poniedziałkowe (16.06.2014r. – III warsztaty konsultacyjne) prace i ich efekty.


Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Lelów

Wizja lokalna w Lelowie

We wtorek 10.06.2014 roku mieszkańcy Lelowa spotkali się na II konsultacjach społecznych. Wcześniej przedstawiciele obywateli Gminy wraz z moderatorem dokonali wizji lokalnej wybranej trasy. ...

Czytaj więcej

Jednogłośny wybór w Lelowie

Popołudniem 4 czerwca, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lelowie odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne w ramach projektu PZU Trasy Zdrowia. Uczestniczyła w nim około 30-osobowa grupa miesz...

Czytaj więcej