Myszków

Zawody dla przedszkolaków z Myszkowa

News W Myszkowie, w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, które znajduje się blisko terenu, gdzie przebiega wytyczona dla realizacji projektu „PZU Trasy Zdrowia” ścieżka, odbyły się zawody, w których wzięły udział wszystkie przedszkolaki.

Dzieci pokonywały tory przeszkód podobne do tych, które stanowią instalowane na trasie „PZU Trasy Zdrowia” sprzęty. Były skoki przez płotki, przejście przez równoważnię, slalom oraz nieplanowane ściganie się z deszczem, które było przyjęte z uśmiechem i wyrozumiałością dla wiosny.

Dla rodziców i opiekunów dzieci przeznaczono ulotki informacyjne zapoznające z inicjatywą „PZU Trasy Zdrowia” a zawodnicy, już doświadczeni, mogą je uzupełnić objaśnieniem dorosłym jak ćwiczy się na tego typu oprzyrządowaniu.

Słodkości, którymi częstowano uczestników ćwiczeń doskonale skomponowały się z humorami dopisującymi po dawce zdrowego ruchu.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Myszków

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej