Biłgoraj

Animacje na PZU Trasie Zdrowia

News Obchody Tygodnia Ruchu w Biłgoraju dobiegły końca , jednak ćwiczenia na PZU Trasie Zdrowia nadal trwają!

Korzystając z pięknej pogody, szkoły po raz kolejny zorganizowały zajęcia wychowania fizycznego na Trasie. Odwiedziła ją  Szkoła Podstawowa Nr.5, Nr. 1,  oraz Gimnazjum Nr.1 i Nr.2 w Biłgoraju. Należy zaznaczyć, że niektórzy uczniowie byli na PZU Trasie Zdrowia po raz pierwszy, tym bardziej zajęcia były dla nich bardzo ciekawe.


- Dzieci bardzo chętnie wykonywały ćwiczenia, było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Świadczy to

o tym że potrzebne jest czasem urozmaicenie lekcji w szkole - powiedział Jacek Korgul, nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej Nr 5.


Młodych piłkarzy,  ze szkółki sportowej OSiR do aktywności fizycznej namawiać nie trzeba,  każda z grup trening rozpoczyna rozgrzewką na PZU Trasie Zdrowia a kończy na boisku treningowym na obiektach OSiR.  Nasi piłkarze  są właśnie  w trakcie sezonu ligowego, grają w ligach wojewódzkich i okręgowych, więc chęci i zapału do ćwiczeń im nie brakuje.

Ćwiczenia na instalacjach to dobre urozmaicenie typowego treningu piłkarskiego, na ile pozwoli pogoda będziemy je jak najdłużej kontynuować  -  powiedział trener orlików starszych, Grzegorz Kominek.


Mamy nadzieję że ładna pogoda szybko się nie skończy i wszystkie zaplanowane zajęcia na PZU Trasie Zdrowia odbędą się zgodnie z harmonogramem.


Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Biłgoraj