Animacje na PZU Trasie Zdrowia - podsumowanie

News Plan Animacji na PZU Trasach Zdrowia dobiegł końca. Wszystkie zajęcia zostały zrealizowane zgodnie z harmonogramem dzięki pięknej pogodzie, która zawitała do Biłgoraja i prędko nie chciała nas opuścić. Udział w projekcie, wzięły trzy szkoły podstawowe z terenu miasta Biłgoraj oraz dwa gimnazja. Do szkół dołączyła sekcja lekkoatletyczna oraz pięć grup piłkarskich ze Szkółki Sportowej OSiR oraz biłgorajska grupa Street Workout. Dla szkół zajęcia na Trasie, były urozmaiceniem lekcji wychowania fizycznego, dla piłkarzy i lekkoatletów była to możliwość odbycia ogólnorozwojowego treningu a dla grupy Street Workout stały się codzienną rozgrzewką przed treningiem na placu.


Wszyscy uczestnicy udowodnili, że ćwiczenia są bardzo proste i mogą je wykonywać wszyscy, bez względu na wiek i kondycję fizyczną a ruch na świeżym powietrzu, to sama przyjemność. Mamy nadzieję że będą one kontynuowane przez uczestników w gronie rodziny i znajomych, aby jak największa liczba osób zapoznała się z PZU Trasą Zdrowia nad Zalewem Bojary w Biłgoraju. Poza tym jesteśmy przekonani, że wiele osób zainspirowaliśmy do spędzania zdrowo i aktywnie wolnego czasu a PZU Trasa Zdrowia  stanie się miejscem rekreacji, wypoczynku i wspólnych spotkań.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc w realizacji planu animacji na PZU Trasach Zdrowia gorąco dziękujemy za miło i aktywnie wspólnie spędzony czas.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia