Burmistrz przyjmował na Trasie Zdrowia

News Wtorkowe przyjęcia interesantów Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka, już po raz drugi, odbywały się w plenerze, przy „PZU Trasach Zdrowia”.

PZU Trasa Zdrowia To mini kompleks rekreacyjno-sportowy, którego centralnym elementem jest wytyczona, oznakowana i wyposażona w proste instalacje ścieżka, przystosowana do bezpiecznego uprawiania sportu „na co dzień”. Trasa umożliwia aktywność w dyscyplinach między innymi takich jak bieganie, nordic walking, spacery, czy narty biegowe. Została on wykonana w określonym standardzie i wytyczona na obszarze leśnym. Wyposażona jest w dziewięć instalacji treningowych wraz tablicami informacyjnym, które zawierają propozycje ćwiczeń dla dorosłych i dzieci. 

Trasa cieszy się ogromnym powodzeniem. Można na niej spotkać zarówno członków  Myszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, czy grupy Ambitni Amatorzy, jak i indywidualnych mieszkańców naszego miasta. Wtorkowe spotkanie Burmistrza Miasta z mieszkańcami właśnie tam to jedna z form propagowania tego obiektu przez naszego Włodarza.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej