"Czy w lesie straszy"

News W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”

Start imprezy biegowej zaplanowany był na godz.17:00 co skłoniło uczestników biegu do zaopatrzenia się we własny sprzęt oświetleniowy, który mimo sprzyjającej ciepłej pogody, miał pomagać zawodnikom oraz zawodniczkom w pokonywaniu 1,2,3 pętli na trasie biegu (jedna pętla liczyła 3km) . Około 60 uczestników wzięło udział w trzecich zawodach biegowych organizowanych przez MOSiR Myszków wspólnie z Urzędem Miasta w Myszkowie. 

Na trasie podczas biegu może było zobaczyć min: Burmistrza Miasta Myszkowa p. Włodziemirza Żaka. Wśród osób startujących na koniec zawodów rozlosowano nagrody, które ufundowali: Przystań Leśniów - Państwo Anita i Roman Garncarz, p. Robert Tuora – Pizzeria Capri, p. Marek Ferdynand- Firma FOBOS (myjnia samochodowa) , wejściówki na zajęcia sportowe w MOSiR Myszków: zajęcia bokserskie prowadzone przez p. Krzysztofa Szota, gimnastykę dla kobiet aerobic lub pilates prowadzone przez p. Magdalenę Rzepkę oraz wzięcie udziału w treningu personalnym/indywidualnym na siłowni pod okiem p. Elżbiety Boreckiej- Brzózki. Wodę dla uczestników na każdym biegu zapewnia Firma „JURAJSKA”

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w ostatnim biegu w tym roku, który odbędzie się dn. 13.12.2015 r.(niedziela) pn. „BIEG MIKOŁAJKOWY” godz.10:00 „DOTYK JURY”

REGULAMIN WSZYSTKICH BIEGÓW :
– Długość trasy 3 km – 1 pętla ( maksymalnie możliwość przebiegnięcia 3 pętli )
– Nie jest prowadzona Klasyfikacja Generalna (jeśli chodzi o zajmowane miejsca )
– Zapisy przed zawodami w biurze zawodów Kompleks Sportowy „DOTYK JURY” ul. Dobra
– Udział w każdym biegu jest BEZPŁATNY !!!
– Wszyscy startujący w każdym biegu biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród
– W zawodach mogą wystartować biegacze oraz zawodnicy Nordic Walking wszyscy kat. OPEN
(Dzieci oraz młodzież do lat 18 zobowiązani są do przedstawienia pisemnej
zgody rodziców /opiekuna/ na udział w biegu)

UWAGA !!!
ZAWODNICY STARTUJĄCY MINIMALNIE W TRZECH BIEGACH BIORĄ UDZIAŁ W LOSOWANIU
ATRAKCYJNEJ NAGRODY GŁÓWNEJ !!!

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej