XIII Zlot im. ks. Piotra Wawrzyniaka

News W dniach 13-15 listopada br. w mogileńskim gimnazjum miał miejsce Zlot Drużyn Gimnazjalnych im. ks. Piotra Wawrzyniaka. W ramach zlotu odbył się marsz na orientację, bieg patrolowy oraz konkursy wiedzowe, artystyczne i sprawnościowe. W tym roku rozgrywki sportowe zostały przeprowadzone w oparciu o PZU Trasę Zdrowia. Uczestnicy zlotu pokonali Trasę wykonując na poszczególnych stacjach zadane przez organizatorów ćwiczenia. Pogoda dopisała i wszyscy dobrze się bawili poznając przy okazji Trasę i proponowane na tablicach ćwiczenia. Uczestnikom podobała się również lokalizacja Trasy i możliwość wykorzystania jej do indywidualnych treningów.

W bieżącym roku po raz trzynasty gimnazjum w Mogilnie miało przyjemność zaprosić młodzież szkół gimnazjalnych, z różnych stron województwa kujawsko-pomorskiego i regionu Mogilna. Termin spotkania zbiegł się z rocznicą śmierci ks. Prałata Piotra Wawrzyniaka, którą uczczono, poświęcając tej ważnej dla regionu postaci marsz na orientacje.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

XIII Zlot im. ks. Piotra Wawrzyniaka

W dniach 13-15 listopada br. w mogileńskim gimnazjum miał miejsce Zlot Drużyn Gimnazjalnych im. ks. Piotra Wawrzyniaka. W ramach zlotu odbył się marsz na orientację, bieg patrolowy oraz konkursy...

Czytaj więcej