IV Łuczniczy Halloween

News IV edycja Łuczniczego Halloween -przeszła do historii. Na sycowskiej PZU Trasie Zdrowia pojawili się zawodnicy z Wrocławia, Wołczyna, Kluczborka, Namysłowa, Oleśnicy, Kępna, Wieruszowa i Sycowa.

Zawodnicy, podzieleni na grupy, ruszyli na sycowską Trasę Zdrowia, aby zdobywać cenne punkty do klasyfikacji generalnej. Pierwszą konkurencję jaką przygotowali dla zawodników organizatorzy to strzelanie na odległość na dystansie 120 m. Wyznaczone na Trasie Zdrowia dwa kręgi o wielkości 5x5 m i 8x8 m. dawały możliwość zdobycia kolejno 5 i 10 punktów za każdą celnie trafioną strzałę w wyznaczony punkt.

Następnie zawodniczki i zawodnicy ruszyli w głąb sycowskiego parku, gdzie znajduje się Trasa Zdrowia, aby zdobywać kolejne punkty na celach łuczniczych rozstawionych w rożnych jego zakątkach. Trwający ponad 8 godzin turniej, pomimo kapryśnej pogody, a w początkowych godzinach deszczowy, należy zaliczyć do udanych turniejów, a sycowska Trasa Zdrowia po raz kolejny zebrały wokół siebie dużą liczbę zainteresowanych.

Dla zmokniętych i momentami zmarzniętych uczestników turnieju organizator imprezy przygotował ciepły posiłek. Organizatorzy turnieju tradycyjnie postarali się aby zawodnicy wyjechali z Sycowa maksymalnie zadowoleni i długo pozytywnie wspominali wizytę na sycowskiej Trasie Zdrowia.

 

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

IV Łuczniczy Halloween

IV edycja Łuczniczego Halloween -przeszła do historii. Na sycowskiej PZU Trasie Zdrowia pojawili się zawodnicy z Wrocławia, Wołczyna, Kluczborka, Namysłowa, Oleśnicy, Kępna, Wieruszowa i Sycow...

Czytaj więcej