Mikołajkowy sprawdzian

News Co prawda nie na PZU Trasie Zdrowia (stadion właśnie zaczęli remontować, brak miejsca na ognisko) ale przy pobliskiej leśniczówce (700m) odbył się Bieg Mikołajkowy. Korzystając z okazji wyznaczyliśmy sobie te zawody jako sprawdzian efektów treningów biegowych. Jak kilkakrotnie zaznaczaliśmy podczas treningów dziewczęta były najbardziej odporne na aurę, złą aurę, i jak można się było spodziewać to one błyszczały na sprawdzianie. Startowały 134 dzieciaki. Aktywistki Trasy PZU wywalczyły 1, 2 i 5 miejsce. Wśród chłopców tylko Krzyś sprawił nam niespodziankę u którego nastąpił duży progres i wywalczył 2 miejsce. Pozostali zajęli miejsca w trzeciej i dalszej dziesiątce.

Po biegu korzystając ze sprzyjającej pogody odbyła się biesiada przy nieprzejadalnej ilości kiełbasek i krupniku. Kolejny sprawdzian za dwa tygodnie w Biegu po Choinkę napawa nadzieją że młodzież która połknęła bakcyla wysiłku fizycznego będzie kontynuować treningi.

PS Prowadząca społecznie zajęcia na Trasie animatorka Karolina Pilarska (już drugi rok) min. za te działania została laureatką Lublinieckiej Gali Wolontariatu. Oto uzasadnienie wyróżnienia Pani Karolina Pilarska żołnierz- zgłoszona przez WKB „Meta”:

Pomysłodawczyni i organizatorka od 8 lat biegu Mikołajkowego na którego organizację przeznacza swoje wygrane w biegach.  Dwukrotnie animatorka 4-miesiecznych zajęć na Trasie Zdrowia PZU a w 2013 roku animatorka ogólnopolskiej akcji biegam bo lubię. Społecznie prowadzi treningi 3 razy w tygodniu dla wszystkich chętnych.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Co prawda nie na PZU Trasie Zdrowia (stadion właśnie zaczęli remontować, brak miejsca na ognisko) ale przy pobliskiej leśniczówce (700m) odbył się Bieg Mikołajkowy. Korzystając z okazji wyz...

Chociaż w kalendarzu jesień to na trasie mamy słońce i tylko babiego lata brak. Za to nie brak uczestników na zajęciach. Liczba cały czas dwucyfrowa. Czy mają w tym swój udział "krówki koma...