Bieg Mikołajkowy na PZU Trasie Zdrowia

News W dniu 13.12.2015 r. (niedziela) odbyło się ostatnie spotkanie w tym roku w ramach akcji PZU Trasy Zdrowia pt: „Bieg Mikołajkowy”

Start imprezy zaplanowany był na godz. 10:00 na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury”. Mimo wietrznej i mokrej pogody na starcie stanęło 50 zawodników oraz zawodniczek, którzy mieli możliwość pokonania 1,2,3 pętli na trasie biegu (jedna pętla liczyła 3km). Wśród startujących oczywiście nie mogło zabraknąć Burmistrza Miasta Myszkowa p. Włodzimierza Żaka. 


Dla osób startujących na koniec zawodów rozlosowano nagrody, które ufundowali: Przystań Leśniów- Państwo Anita i Roman Garncarz, p. Robert Tuora – Pizzeria Capri, p. Marek Ferdynand- Firma Fobos (myjnia samochodowa) wejściówki na zajęcia sportowe w MOSiR Myszków: zajęcia bokserskie prowadzone przez p. Krzysztofa Szota, gimnastykę dla kobiet aerobic lub pilates prowadzone przez p. Magdalenę Rzepkę oraz wzięcie udziału w treningu personalnym/indywidualnym na siłowni pod okiem p. Elżbiety Boreckiej- Brzózki. Wodę dla uczestników na każdym biegu zapewniała Firma „Jurajska” 


Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej w postaci laptopa, spośród uczestników, którzy przynajmniej trzy razy brali brał udział w edycji biegu na cztery rozgrywane w tym roku. Łącznie do rywalizacji podliczając wszystkie cztery edycje przystąpiło ok.200 zawodników oraz zawodniczek. Patrząc przez pryzmat dobrej frekwencji organizatorzy postanowili w 2016r. kontynuować akcję biegania raz w miesiącu, która będzie odbywała się w podobnej formule z podziałem na edycję wiosenną (styczeń-maj), edycję jesienną (sierpień-grudzień). Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za udział w tym roku i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do startów w nadchodzącym roku. 

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

"Czy w lesie straszy"

W dniu 08.11.2015 r.(niedziela) na Kompleksie Sportowym ” DOTYK JURY ” ul. Dobra, Myszków – Światowit odbył się III Bieg PZU TRASY ZDROWIA pn. ”CZY W LESIE STRASZY?”...

Czytaj więcej