Wołów

Krzydlina Wielka liczy na Trasę

News Mieszkańcy Krzydliny Wielkiej, położonej na terenie gminy Wołów, ściskają kciuki za pomyślne rozstrzygnięcie konkursu na PZU Trasę Zdrowia i możliwość jak najszybszego korzystania z walorów trasy. Jedno z lokalnych stowarzyszeń podzieliło się z nami filmikami nagranymi w celu promocji programu PZU Trasy Zdrowia. Wypowiadają się w nich mieszkańcy wsi Krzydlina Wielka, wspierający pomysł powstania trasy.


- Krzydlina Wielka to wieś, w której żyje wielu aktywnych ludzi. Mało tego, przyjeżdża tutaj wielu mieszkańców całej naszej gminy - argumentuje radny Wołowa, Janusz Dziarski.

- Mamy piękną malowniczą okolicę. Dla nas strażaków Trasa będzie miejscem poprawiania kondycji. Będzie z niej również korzystała nasza liczna młodzież - dodaje Maciej Krakowski, sekretarz OSP Krzydlina Wielka. 

Zachęcamy do obejrzenia filmików.

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Wołów

Krzydlina Wielka liczy na Trasę

Mieszkańcy Krzydliny Wielkiej, położonej na terenie gminy Wołów, ściskają kciuki za pomyślne rozstrzygnięcie konkursu na PZU Trasę Zdrowia i możliwość jak najszybszego korzystania z walor...

Czytaj więcej

Wołów - zDolny Śląsk

Głównymi „zawodnikami” spotkań są tu mieszkańcy, strażacy, stowarzyszenia, samorząd gminny, uczniowie szkół od podstawówki aż po szkoły średnie – reprezentanci małej miejscowości ...

Czytaj więcej