PZU Trasa Zdrowia w gminie Bychawa

PZU Trasa Zdrowia

Opis i lokalizacja Trasy

PZU Trasa Zdrowia
PZU Trasy Zdrowia

PZU Trasa Zdrowia

Bychawa

Równoważnia Zygzak

Drabinka Pozioma

Pachołki slalom

Drążki

Płotki Równoległe

Poręcze

Ławeczka

Płotki Pochyłe

Równoważnia Prosta

Plan imprez 2015

27
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

27 Wrzesień

Wielkie otwarcie trasy zdrowia połączone z piknikiem z okazji zakończenia lata. Gry i konkursy sprawnościowe na trasie (z nagrodami). Wieczorem wspólne ognisko połączone z degustacją jesiennych potraw. Liczne gry i konkursy dla dzieci. Spotkanie z instruktorami Fitness.

Start: 15:00

Finał: 22:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa, Piłka nożna, Biegi

Organizator

Andrzej Miszczak Mateusz Wróblewski

28
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

28 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Ewa Sprawka

28
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

28 Wrzesień

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 15:20

Finał: 16:05

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Małgorzata Gąbka

29
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 12:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Beata Pawełczak

29
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Wrzesień

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 10:05

Finał: 10:50

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Anna Rymarz

29
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Wrzesień

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 15:20

Finał: 16:05

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Małgorzata Rapa

29
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Wrzesień

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. W ramach zajęć wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża oddział Lublin przeszkolą dzieci z zasad udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia będą odbywały się w oparciu o możliwe zagrożenia występujące na trasie i w rejonie parku na terenie którego znajduje się trasa zdrowia.

Start: 11:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Pierwsza Pomoc

Organizator

Bożena Szwałek

30
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

30
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 11:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Gabriela Flis

30
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Wrzesień

Zajęcia ruchowe pt. "Co widzimy w ruchu"

Start: 11:45

Finał: 12:30

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Anna Nawrocka

30
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Wrzesień

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. W ramach zajęć wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża oddział Lublin przeszkolą dzieci z zasad udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia będą odbywały się w oparciu o możliwe zagrożenia występujące na trasie i w rejonie parku na terenie którego znajduje się trasa zdrowia.

Start: 11:45

Finał: 12:30

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Andrzej Miszczak

1
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

2
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

2 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

2
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

2 Październik

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. W ramach zajęć wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża oddział Lublin przeszkolą dzieci z zasad udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia będą odbywały się w oparciu o możliwe zagrożenia występujące na trasie i w rejonie parku na terenie którego znajduje się trasa zdrowia.

Start: 11:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Pierwsza Pomoc

Organizator

Bożena Szwałek

4
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

4 Październik

Wielka impreza na PZU Trasie Zdrowia. Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci i dorosłych. Na zakończenie imprezy wspólny piknik

Start: 15:00

Finał: 21:00

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Andrzej Miszczak

5
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Gabriela Flis

5
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Październik

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny siatkarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa

Organizator

Andrzej Miszczak

5
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Październik

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 15:20

Finał: 16:05

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Małgorzata Gąbka

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny siatkarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa

Organizator

Anna Nawrocka

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe odbywające się w dwóch etapach. Pierwsza część zajęć to aerobik dla dorosłych (30min) oraz zajęcia nordic walking (30min)

Start: 11:30

Finał: 12:30

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Iwona Kurlej

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 10:05

Finał: 10:50

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Anna Rymarz

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ruchowe dla uczniów klas III po nazwą: "Wiem co robić by zdrowym być"

Start: 15:20

Finał: 16:05

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Małgorzata Rapa

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ruchowe dla dzieci.

Start: 14:15

Finał: 15:15

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Anna Nawrocka

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ruchowe dla dzieci.

Start: 13:40

Finał: 14:25

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Krystyna Kostrzewska

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

Zajęcia ruchowe dla dzieci.

Start: 14:30

Finał: 15:15

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Andrzej Miszczak

7
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

7 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

8
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

8 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Beata Sprawka

8
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

8 Październik

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję szkolnej drużyny koszykarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Koszykówka

Organizator

Krystyna Kostrzewska

9
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

9 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

12
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

12 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Gabriela Flis

12
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

12 Październik

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

koszykówka

Organizator

Andrzej Miszczak

13
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

13 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

13
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

13 Październik

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Koszykówka

Organizator

Anna Nawrocka

14
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

14 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

15
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

15 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

16
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

16 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

19
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

19 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Gabriela Flis

20
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

20 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

21
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

21 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

22
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Beata Sprawka

22
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Październik

Zajęcia z gimnastyki

Start: 11:30

Finał: 12:30

Dyscyplina

Gimnastyka

Organizator

Iwona Kurlej i Grzegorz Zaręba

23
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

23 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

26
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

26 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Beata Pawełczak

27
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

27 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

28
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

28 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

29
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

30
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Październik

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

2
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

2 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Beata Pawełczak

3
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

3 Listopad

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Waldemar Kot

3
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

3 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Bożena Mazur

3
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

3 Listopad

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. W ramach zajęć wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża oddział Lublin przeszkolą dzieci z zasad udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia będą odbywały się w oparciu o możliwe zagrożenia występujące na trasie i w rejonie parku na terenie którego znajduje się trasa zdrowia.

Start: 11:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Pierwsza Pomoc

Organizator

Bożena Szwałek

4
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

4 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 11:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

4
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

4 Listopad

Zajęcia ruchowe dla dzieci.

Start: 09:05

Finał: 09:55

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Krystyna Kostrzewska

4
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

4 Listopad

Zajęcia ruchowe dla dzieci.

Start: 12:50

Finał: 13:35

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Anna Nawrocka

5
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Bychawie

Start: 11:30

Finał: 12:30

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe pt. "Przełamujemy bariery"

Organizator

Iwona Kurlej i Grzegorz Zaręba

5
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Marzena Różycka

6
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Listopad

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Start: 10:0_

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Agnieszka Sobaszek

9
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

9 Listopad

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny siatkarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa

Organizator

Andrzej Miszczak

10
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

10 Listopad

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny siatkarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa

Organizator

Anna Nawrocka

10
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

10 Listopad

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Andrzej Miszczak

12
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

12 Listopad

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję drużyny siatkarskiej.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka siatkowa

Organizator

Krystyna Kostrzewska

17
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

17 Listopad

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Waldemar Kot

18
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

18 Listopad

Marszobieg po ścieżce zdrowia

Start: 11:30

Finał: 12:30

Dyscyplina

Biegi

Organizator

Iwona Kurlej

24
Listopad
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Listopad

Warsztaty artystyczne z elementami gimnastyki i ćwiczeń ogólnorozwojowych pt. "Kolory jesieni na trasie zdrowia"

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Zajęcia ogólnorozwojowe

Organizator

Ewa Toruń, Janusz Szerega, Małgorzata Tylec

1
Grudzień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Grudzień

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Andrzej Miszczak

7
Grudzień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

7 Grudzień

Zajęcie sprawnościowe poprawiające kondycję.

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Koszykówka

Organizator

Andrzej Miszczak

8
Grudzień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

8 Grudzień

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Waldemar Kot

15
Grudzień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

15 Grudzień

Przedsezonowe zajęcia dla narciarzy poprawiające kondycję i sprawność ruchową.

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Narciarstwo

Organizator

Andrzej Miszczak

Wczytaj więcej

Operator PZU Trasy Zdrowia | Bychawa

Bychawskie Centrum Kultury

e-mail: sekretariat@ebck.pl
tel. 81 566 01 24

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Bychawa