PZU Trasa Zdrowia w gminie Dobre Miasto

PZU Trasa Zdrowia

Opis i lokalizacja Trasy

PZU Trasa Zdrowia
PZU Trasy Zdrowia

PZU Trasa Zdrowia

Dobre Miasto

Równoważnia Zygzak

Drabinka Pozioma

Pachołki slalom

Drążki

Płotki Równoległe

Poręcze

Ławeczka

Płotki Pochyłe

Równoważnia Prosta

Plan imprez 2015

14
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

14 Wrzesień

Instruktaż oraz trening pod kątem nordic walking z wykorzystaniem instalacji treningowych PZU Trasy Zdrowia

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

17
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

17 Wrzesień

Nauka prawidłowego rozpoczynania treningu ogólnorozwojowego , zwiększenie motoryki ruchowej , poprawa dynamiki z wykorzystaniem instalacji trasy zdrowia

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

17
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

17 Wrzesień

Nauka rozgrzewki ogólnorozwojowej , wzmocnienie i rozciąganie układu mięśni niezbędnych do biegu

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

17
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

17 Wrzesień

trening biegowy dla szkół podstawowych

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

18
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

18 Wrzesień

Trening ogólnorozwojowy mający na celu ogólne wzmocnienie organizmu poprawa kondycji przed sezonem kąpieli zimowych

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

21
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

21 Wrzesień

Zajęcia wprowadzające do chodzenia z kijkami dla początkujących oraz trening dla zaawansowanych

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

22
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla szkół podstawowych klasy 4- 6 . Trening z wykorzystaniem instalacji Trasy Zdrowia

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

24
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Wrzesień

Zajęcia ogólnorozwojowe dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum z wykorzystaniem TZ

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

24
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Wrzesień

Ćwiczenia ogólnorozwojowe ze szczególnym naciskiem na poprawę kondycji oraz rozciągania

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

24
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Wrzesień

Trening grupy początkującej - instruktaż / Trening zaawansowanych biegaczy , ćwiczenia poprawiające motorykę

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

24
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Wrzesień

treningi ogólnorozwojowe dla szkół podstawowych i gimnazjum

Start: 09:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

25
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

25 Wrzesień

Trening wzmacniający kondycję , koordynację i dobry humor

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

26
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

26 Wrzesień

Zajęcia dla ogółu mieszkańców z wykorzystaniem instalacji TZ Oferta kierowana do wszystkich chętnych

Start: 12:00

Finał: 15:00

Dyscyplina

Rekreacja

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

26
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

26 Wrzesień

Trening z kijkami poprawa motoryki i wydolności organizmu z wykorzystaniem instalacji TZ

Start: 11:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

27
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

27 Wrzesień

trening z poprawiający koordynację ruchową na TZ

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

28
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

28 Wrzesień

treningi ogólnorozwojowe dla szkół podstawowych

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

1
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Październik

trening ogólnorozwojowy

Start: 16:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

1
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Październik

trening biegowy dla początkujących i zaawansowanych

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

1
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Październik

trening ogólnorozwojowy dla szkół podstawowych i gimnazjum

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

2
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

2 Październik

ćwiczenia poprawiające kondycję i motorykę z wykorzystaniem instalacji TZ

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

3
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

3 Październik

Zabawa dla dzieci szkoły podstawowe - "Mistrz TZ"

Start: 10:00

Finał: 14:00

Dyscyplina

Nauczyciel WF

Organizator

Natalia Adamczeska

4
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

4 Październik

Zajęcia sportowe dla ogółu mieszkańców z wykorzystaniem instalacji TZ

Start: 12:00

Finał: 15:00

Dyscyplina

Lekkoatletyka

Organizator

Paweł Pytlarczyk

5
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

5 Październik

trening dla wszystkich chętnych - poprawne chodzenie z kijkami

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

6
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

6 Październik

ćwiczenia ogólnorozwojowe dla szkół podstawowych

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

8
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

8 Październik

trening ogólnorozwojowy - poprawa dynamiki

Start: 16:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

8
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

8 Październik

trening grupy początkującej i zaawansowanej

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

9
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

9 Październik

ćwiczenia poprawiające kondycję i dobry humor

Start: 16:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

10
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

10 Październik

ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

12
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

12 Październik

ćwiczenia poprawiające dynamikę oraz trening poprawnego chodzenia

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

nordic walking

Organizator

Regina Czyż

12
Październik
Trening piłkarski
czytaj wiecej

ZamknijX

Trening piłkarski

12 Październik

Trening rozciągający dla piłkarzy DKS

Start: 14:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Trener

Organizator

Łukasz Iwaszko

12
Październik
Nordic-walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Nordic-walking

12 Październik

Zajęcia z Nordic Walking dla uczniów klasy VI szkoły podstawowej nr 2 w Dobrym Mieście

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Regina Czyż

13
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

13 Październik

ćwiczenia ogólnorozwojowe dla szkół podstawowych

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

15
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

15 Październik

ćwiczenia dla szkół podstawowych i gimnazjum

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

15
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

15 Październik

trening ogólnorozwojowy poprawa koordynacji ruchowej

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

16
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

16 Październik

ćwiczenia poprawiające kondycję i dobry humor

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

17
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

17 Październik

Trening w celu poprawy dynamiki chodzenia

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Regina Czyż

19
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

19 Październik

Zajęcia poprawiające technikę poruszania się

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Regina Czyż

20
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

20 Październik

Ćwiczenia i zabawy dla szkół podstawowych

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

22
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Październik

Ćwiczenia dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

22
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Październik

Ćwiczenia ukierunkowane na poprawną postawę obronną

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

22
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

22 Październik

Trening grup początkującej i zaawansowanej

Start: 18:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

23
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

23 Październik

Ćwiczenia poprawiające sprawność i humor

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

23
Październik
Zajęcia ruchowe Barcikowo
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia ruchowe Barcikowo

23 Październik

Zajęcia ruchowe z wykorzystaniem instalacji PZU i trasy zdrowia przez dzieci klasy VI z Barcikowa

Start: 09:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Nauczyciel WF

Organizator

Nauczyciel

24
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

24 Październik

Trening grupy zaawansowanej w doskonaleniu dynamiki i poruszania się

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Regina Czyż

26
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

26 Październik

Trening grupy początkującej, zachowanie właściwej pozycji w czasie marszu

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Regina Czyż

27
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

27 Październik

Ćwiczenia i zabawy dla dzieci szkoły podstawowej

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

28
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

28 Październik

Zabawy i ćwiczenia dla dzieci ze szkoły podstawowej

Start: 10:00

Finał: 14:00

Dyscyplina

Nauczyciel WF

Organizator

Natalia Adamczewska

29
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Październik

Ćwiczenia poprawiające kondycję dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

Start: 09:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Trener personalny

Organizator

Dawid Okuszko

29
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Październik

Zajęcia skierowane na ćwiczenie ataku

Start: 17:00

Finał: 19:00

Dyscyplina

Karate Kyokushin / sporty walki

Organizator

Marcin Jasiukiewicz

29
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Październik

Trening poprawnego biegania dla grup początkującej i zaawansowanej

Start: 18:00

Finał: 20:00

Dyscyplina

Bieganie

Organizator

Wojciech Gajewski

30
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Październik

Ćwiczenia z wykorzystaniem instalacji TZ

Start: 08:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Nauczyciel WF

Organizator

Natalia Adamczewska

30
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

30 Październik

Ćwiczenia z zastosowaniem instalacji TZ

Start: 17:00

Finał: 18:00

Dyscyplina

MORSY

Organizator

Jacek Jasiukiewicz

Wczytaj więcej

Operator PZU Trasy Zdrowia | Dobre Miasto

Stowarzyszenie "Pozytywni Dobre Miasto"

e-mail: pozytywnidobremiasto@interia.pl
tel. 604 509 506

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Dobre Miasto

Aktywne działania w Dobrym Mieście

W środę, 19 maja br., aktywni mieszkańcy Dobrego Miasta (przedstawiciele różnych środowisk społecznych) spotkali się na Stadionie Miejskim, celem zrealizowania „dobromiejskiego czynu społec...

Czytaj więcej

Dobre Miasto ma już animatora

W piątek 8 maja 2015 r. w Dobrym Mieście w Szkole Podstawowej Nr 2 odbyły się II warsztaty społeczne PZU Trasy Zdrowia. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Szkół i Przedszkoli, Urzędu ...

Czytaj więcej