PZU Trasa Zdrowia w gminie Głogówek

PZU Trasa Zdrowia

Opis i lokalizacja Trasy

PZU Trasa Zdrowia
PZU Trasy Zdrowia

PZU Trasa Zdrowia

Głogówek

Równoważnia Zygzak

Drabinka Pozioma

Pachołki slalom

Drążki

Płotki Równoległe

Poręcze

Ławeczka

Płotki Pochyłe

Równoważnia Prosta

Plan imprez 2015

25
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

25 Wrzesień

Biegi przełajowe - Szkoły podstawowe, Szkoły gimnazjalne. Udział w biegu około 120 uczestników

Start: 10:00

Finał: 14:00

Dyscyplina

Biegi przełajowe

Organizator

Stanisław Dyja - LKS Rolnik Biedrzychowice

26
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

26 Wrzesień

Uroczyste otwarcie PZU Trasy Zdrowia.

Start: 11:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Zawody Sportowe

Organizator

Dragomir Rudy

28
Wrzesień
Bajkowy Junior Fit
czytaj wiecej

ZamknijX

Bajkowy Junior Fit

28 Wrzesień

Animacje sportowe dla dzieci

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Animacje Sportowe

Organizator

KS Fortuna Głogówek

29
Wrzesień
Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

29 Wrzesień

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

29
Wrzesień
 
czytaj wiecej

ZamknijX

29 Wrzesień

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

1
Październik
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

1 Październik

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LKS Racławia Raławice Śląskie

1
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

1 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 12:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Krystyna Wnętowska

2
Październik
Crossfit
czytaj wiecej

ZamknijX

Crossfit

2 Październik

Crossfit

Start: 12:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Crossfit

Organizator

Tomasz Mazur

5
Październik
Bajkowy Junior Fit
czytaj wiecej

ZamknijX

Bajkowy Junior Fit

5 Październik

Animacje sportowe dla dzieci

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Animacje Sportowe

Organizator

KS Fortuna Głogówek

6
Październik
Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

6 Październik

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

7
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

7 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

7
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

7 Październik

Nordic Walking

Start: 16:30

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

8
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

8 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

8
Październik
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

8 Październik

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LKS Racławia Raławice Śląskie

9
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

9 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

9
Październik
Crossfit
czytaj wiecej

ZamknijX

Crossfit

9 Październik

Crossfit

Start: 12:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Crossfit

Organizator

Tomasz Mazur

9
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

9 Październik

Nordic Walking

Start: 16:30

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

12
Październik
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

12 Październik

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

KS Fortuna Głogówek

12
Październik
Bajkowy Junior Fit
czytaj wiecej

ZamknijX

Bajkowy Junior Fit

12 Październik

Animacje sportowe dla dzieci

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Animacje Sportowe

Organizator

KS Fortuna Głogówek

12
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

12 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:30

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

13
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

13 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

13
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

13 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

13
Październik
Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

13 Październik

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

13
Październik
Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

13 Październik

Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla wychowanków Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Start: 10:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Ośrodek Szkolno Wychowawczy

14
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

14 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

14
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

14 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

15
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

15 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

15
Październik
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

15 Październik

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LKS Racławia Raławice Śląskie

15
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

15 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:30

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

16
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

16 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Zajęcia Nordic Walking

16
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

16 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

16
Październik
Crossfit
czytaj wiecej

ZamknijX

Crossfit

16 Październik

Crossfit

Start: 12:00

Finał: 13:00

Dyscyplina

Crossfit

Organizator

Tomasz Mazur

18
Październik
Bajkowy Junior Fit
czytaj wiecej

ZamknijX

Bajkowy Junior Fit

18 Październik

Animacje sportowe dla dzieci

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Animacje Sportowe

Organizator

KS Fortuna Głogówek

18
Październik
 
czytaj wiecej

ZamknijX

18 Październik

Impreza sportowo - rekreacyjna dla mieszkańców Gminy Głogówek

Start: 14:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittness, Nordic Walking, Biegi Przełajowe, Piłkarski Tor Przeszkód

Organizator

Mazur Tomasz

19
Październik
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

19 Październik

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

KS Fortuna Głogówek

20
Październik
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

20 Październik

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

20
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

20 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

21
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

21 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

21
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

21 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

22
Październik
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

22 Październik

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LKS Racławia Raławice Śląskie

22
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

22 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

23
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

23 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Zajęcia Nordic Walking

23
Październik
Biegi przełajowe
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegi przełajowe

23 Październik

Biegi przełajowe - Szkoły podstawowe, Szkoły gimnazjalne.

Start: 10:00

Finał: 14:00

Dyscyplina

Biegi przełajowe

Organizator

LKS Rolnik Biedrzychowice

23
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

23 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

24
Październik
Impreza sportowo - rekreacyjna
czytaj wiecej

ZamknijX

Impreza sportowo - rekreacyjna

24 Październik

Impreza sportowo - rekreacyjna

Start: 13:00

Finał: 16:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Dragomir Rudy

25
Październik
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

25 Październik

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

KS Fortuna Głogówek

25
Październik
Bajkowy Junior Fit
czytaj wiecej

ZamknijX

Bajkowy Junior Fit

25 Październik

Animacje sportowe dla dzieci

Start: 10:00

Finał: 11:00

Dyscyplina

Animacje sportowe dla dzieci

Organizator

KS Fortuna Głogówek

27
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

27 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

28
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

28 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Zajęcia Nordic Walking

28
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

28 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

29
Październik
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

29 Październik

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

29
Październik
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

29 Październik

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LKS Racławia Raławice Śląskie

29
Październik
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

29 Październik

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

30
Październik
Zajęcia Nordic Walking
czytaj wiecej

ZamknijX

Zajęcia Nordic Walking

30 Październik

Zajęcia Nordic Walking

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Nordic Walking

Organizator

Instruktor Marzena Spychała

30
Październik
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

30 Październik

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

2
Listopad
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

2 Listopad

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

KS Fortuna Głogówek

3
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

3 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

3
Listopad
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

3 Listopad

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

4
Listopad
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

4 Listopad

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

5
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

5 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

5
Listopad
Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych
czytaj wiecej

ZamknijX

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

5 Listopad

Piłkarski Tor Przeszkód z wykorzystaniem urządzeń sprawnościowych

Start: 16:00

Finał: 17:30

Dyscyplina

Piłka Nożna

Organizator

LZS Kazimierz

5
Listopad
"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych
czytaj wiecej

ZamknijX

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

5 Listopad

"Gim Fit" Zajęcia - sportowo - rekreacyjne dla uczniów ze szkół gimnazjalnych

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Publiczne Gimnazjum Nr 1

6
Listopad
" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne
czytaj wiecej

ZamknijX

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

6 Listopad

" Junior Fit" Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 12:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2

9
Listopad
Jogging, biegi z przeszkodami
czytaj wiecej

ZamknijX

Jogging, biegi z przeszkodami

9 Listopad

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

LKS Rolnik Biedrzychowice

10
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

10 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

11
Listopad
Sportowy Dzień Niepodległości
czytaj wiecej

ZamknijX

Sportowy Dzień Niepodległości

11 Listopad

Zajęcia sportowo, rekreacyjne

Start: 11:00

Finał: 15:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Dragomir Rudy

12
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

12 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

13
Listopad
Impreza sportowo - rekreacyjna
czytaj wiecej

ZamknijX

Impreza sportowo - rekreacyjna

13 Listopad

Sportowe i rekreacyjne

Start: 12:00

Finał: 15:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

Dragomir Rudy

15
Listopad
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

15 Listopad

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

LKS Rolnik Biedrzychowice

17
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

17 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

19
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

19 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

23
Listopad
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

23 Listopad

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

LKS Rolnik Biedrzychowice

24
Listopad
Fittnes
czytaj wiecej

ZamknijX

Fittnes

24 Listopad

Fittnes

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Fittnes

Organizator

Liliana Bagrowska

27
Listopad
Impreza sportowo - rekreacyjna
czytaj wiecej

ZamknijX

Impreza sportowo - rekreacyjna

27 Listopad

Impreza sportowo - rekreacyjna

Start: 12:00

Finał: 15:00

Dyscyplina

Sportowe i rekreacyjne

Organizator

MGOK Głogówek

30
Listopad
Biegaj z nami
czytaj wiecej

ZamknijX

Biegaj z nami

30 Listopad

Jogging, biegi z przeszkodami

Start: 16:00

Finał: 17:00

Dyscyplina

Jogging, biegi z przeszkodami

Organizator

LKS Rolnik Biedrzychowice

Wczytaj więcej

Operator PZU Trasy Zdrowia | Głogówek

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

e-mail: dkglogowek@interia.pl
tel. 77 40 69 140

Aktualności

Projektu PZU Trasy Zdrowia

Głogówek